|
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Р І Ш Е Н Н Я
|
|
Про затвердження Порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шепти-цького району Львівської області |
|
Керуючись статтями 28, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 75, 751, абзацом четвертим пункту 3 статті 752 Бюджетного кодексу України, з урахуванням Методичних рекомендацій «Щодо порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій регіону (територіальної громади)», затверджених наказом Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 28.08.2025 № 352, з метою впровадження ефективного механізму планування та реалізації пріоритетних публічних інвестицій, забезпечення відкритості та прозорості в управлінні бюджетними ресурсами, Виконавчий комітет Шептицької міської ради
ВИРІШИВ:
- Затвердити Порядок розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області (далі - Порядок), що додається.
- Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити виконання вимог Порядку.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ващук М.В.
В.о. міського голови Дмитро БАЛКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
_________№________
ПОРЯДОК
розроблення та моніторингу реалізації середньострокового
плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області (далі – Порядок)
- Загальні положення
- Цей Порядок розроблено з урахуванням Методичних рекомендацій «Щодо порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій регіону(територіальної громади)»(далі-Методичні рекомендації), затверджених наказом Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства від 28.08.2025 №352, відповідно до абзацу четвертого пункту 3 статті 752 Бюджетного кодексу України з метою надання методичної допомоги виконавчим органам Шептицької міської ради при підготовці та реалізації середньострокових планів пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області (далі-територіальна громада).
- У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
секторальний структурний підрозділ - структурний підрозділ міської ради та виконавчих органів ради, відповідальний за галузь (сектор) для публічного інвестування;
середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади - документ, що визначає пріоритетні галузі та основні напрями публічного інвестування відповідно до цілей, визначених документами стратегічного планування державної регіональної політики в розрізі сфер діяльності територіальної громади, відповідний орієнтовний розподіл бюджетних коштів за рахунок усіх джерел, наскрізні стратегічні цілі здійснення публічних інвестицій.
Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Бюджетному кодексі України, Законах України “Про засади державної регіональної політики”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановах Кабінету Міністрів України від 28.02.2025 № 232 “Деякі питання розподілу публічних інвестицій”, від 28.02.2025 № 527 “Деякі питання управління публічними інвестиціями”.
- Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади (далі - середньостроковий план) розробляється на плановий і наступні за плановим два бюджетних періоди щороку під час складання прогнозу місцевого бюджету.
- Середньостроковий план розробляється Виконавчим комітетом Шептицької міської ради на підставі пропозицій структурних підрозділів відповідно до цілей і завдань документів стратегічного планування в межах доведеного фінансовим управлінням Шептицької міської ради (далі-Фінансове управління) орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період.
- Середньостроковий план формується з використанням Єдиної інформаційної системи управління публічними інвестиційними проєктами (далі - Єдина інформаційна система).
- Структура середньострокового плану
- Середньостроковий план розробляється з урахуванням цього Порядку та Методичних рекомендацій, затверджених наказом Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства від 28.08.2025 № 352 та має таку структуру:
- загальна частина, що визначає мету та підстави його розроблення;
- описова частина, що визначає:
наскрізні стратегічні цілі здійснення публічних інвестицій;
пріоритетні галузі (сектори) для публічного інвестування;
підсектори галузей (секторів) для публічного інвестування;
основні напрями публічного інвестування;
джерела фінансового забезпечення публічних інвестицій;
- заключна частина, що визначає фундаментальну роль середньострокового плану для управління публічними інвестиціями на місцевому рівні і подальший взаємозв’язок із процесом підготовки, оцінки проєктів та програм, а також формування єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій територіальної громади і галузевих (секторальних) проєктних портфелів територіальної громади;
- додаток 1 - перелік основних напрямів для публічного інвестування;
- додаток 2 - перелік інших напрямів, що не визначені як основні.
- Розроблення проекту Середньострокового плану
- Підготовку проєкту середньострокового плану забезпечує:
на місцевому рівні - структурний підрозділ виконавчого органу міської ради, відповідальний за реалізацію політики у сфері управління публічними інвестиціями – Відділ економіки.
- Відділу економіки при підготовці проекту середньострокового плану рекомендовано:
сформувати перелік галузей (секторів) для публічного інвестування та визначити структурний підрозділ міської ради та виконавчих органів ради, відповідальний за галузь (сектор);
сформувати перелік підсекторів галузей (секторів) для публічного інвестування територіальної громади;
визначити наскрізні стратегічні цілі на середньостроковий період на основі аналізу документів стратегічного планування регіональної стратегії розвитку, стратегії розвитку територіальної громади;
підготувати інструктивний лист щодо формування пропозицій до середньострокового плану, який повинен містити: підходи до визначення основних напрямів публічного інвестування (із обов’язковим урахуванням діючих програм публічних інвестицій та публічних інвестиційних проектів); підходи до визначення цільових показників напрямів публічного інвестування з урахуванням конкретності, вимірюваності, досяжності, релевантності таких цільових показників; підходи до визначення оріентовних фінансових потреб щодо здійснення публічних інвестицій і розрахунків, що обґрунтовують такі потреби, а також особливості подання таких пропозицій.
Перелік галузей (секторів) та підсекторів для публічного інвестування наведено у додатку 1.
- Відділ економіки не пізніше 01 червня року, що передує плановому, надсилає до секторальних структурних підрозділів запит про подання пропозицій до середньострокового плану та інструктивний лист щодо формування таких пропозицій.
Зразок інструктивного листа наведено у додатку 2.
- Секторальним структурним підрозділам при підготовці пропозицій до середньострокового плану рекомендовано:
визначити підсектори в рамках галузі (сектору) для публічного інвестування;
визначити напрями публічного інвестування у відповідних підсекторах галузі (сектору), які мають узгоджуватись із завданнями регіональної стратегії розвитку, стратегії розвитку територіальної громади;
пріоритезувати обрані напрями визначивши основні, які є критично важливими та потребують першочергового фінансування;
визначити цільові показники кожного напряму публічного інвестування та їх планові значення, які передбачається досягнути. Такі показники визначаються з урахуванням наскрізних стратегічних цілей і мають бути узгоджені із показниками виконання завдань, визначених регіональною стратегією розвитку, стратегією розвитку територіальної громади;
визначити орієнтовну фінансову потребу для здійснення публічних інвестицій на період, необхідний для реалізації обраного напряму, шляхом проведення розрахунків, що обґрунтовують таку потребу.
- Під час підготовки пропозиції до середньострокового плану секторальним структурним підрозділам рекомендовано проводити консультації та отримувати в установленому законодавством порядку інформацію, документи і матеріали від заінтересованих органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.
- Секторальні структурні підрозділи у місячний строк з дня отримання запиту забезпечують складання пропозицій до середньострокового плану за запропонованою формою і подають їх до відділу економіки.
- Відділ економіки здійснює аналіз та узагальнення пропозицій до середньострокового плану, поданих секторальними структурними підрозділами.
- У разі виявлення за результатами аналізу невідповідності пропозиції до середньострокового плану вимогам інструктивного листа відділ економіки протягом п'яти робочих днів з моменту отримання такої пропозиції повертає її для доопрацювання секторальному структурному підрозділу з наданням відповідних обґрунтувань.
- Секторальний структурний підрозділ, протягом п’яти робочих днів з моменту отримання зауважень, забезпечує доопрацювання пропозиції до середньострокового плану та повторне її подання до відділу економіки.
|
3.10. У разі необхідності відділ економіки проводить консультації із секторальними структурними підрозділами, для узгодження позицій щодо пропозицій до середньострокового плану. |
- За результатами розгляду пропозицій до середньострокового плану відділ економіки готує проект середньострокового плану та формує пропозиції щодо попереднього розподілу орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій територіальної громади, доведеного Фінансовим управлінням, за основними напрямами публічного інвестування в розрізі галузей (секторів) для публічного інвестування.
Під час формування пропозицій щодо попереднього розподілу орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій відділ економіки проводить консультації (наради) за участю Фінансового управління та головних розпорядників коштів для узгодження позицій щодо обсягу коштів для кожної галузі (сектору).
- Відділ економіки подає сформований проєкт середньострокового плану із пропозиціями щодо визначення основних напрямів публічного інвестування та орієнтовним розподілом коштів в розрізі галузей (секторів) на схвалення Місцевій інвестиційній раді.
- Відділ економіки подає Фінансовому управлінню схвалений Місцевою інвестиційною радою проєкт середньострокового плану, не пізніше 01 серпня року, що передує плановому.
- Фінансове управління подає проєкт середньострокового плану, схвалений Місцевою інвестиційною радою, на затвердження до виконавчого комітету Шептицької міської ради одночасно із схваленням прогнозу місцевого бюджету.
- Моніторинг середньострокового плану
- Моніторинг реалізації середньострокового плану проводиться виконавчим комітетом Шептицької міської ради щопівроку на підставі інформації секторальних структурних підрозділів, відповідальних за галузі (сектори) для публічного інвестування.
- Моніторинг реалізації середньострокового плану проводиться шляхом порівняння та аналізу відхилення фактично отриманих значень цільових показників від їх планових значень, визначених середньостроковим планом.
- Секторальні структурні підрозділи аналізують рівень досягнення цільових показників результатів реалізації пріоритетних напрямів публічного інвестування за відповідний період і готують моніторинговий звіт, який подають відділу економіки.
Форму моніторингового звіту наведено у додатку 3.
- Відділ економіки за результатами аналізу моніторингових звітів, поданих секторальними структурними підрозділами, формує зведений моніторинговий звіт, до якого за необхідності може бути додано висновки, рекомендації чи зауваження щодо результатів виконання середньострокового плану.
- Відділ економіки подає зведений моніторинговий звіт на розгляд і схвалення Місцевої інвестиційної ради.
У разі необхідності Місцева інвестиційна рада за результатами розгляду зведеного моніторингового звіту подає виконавчому комітету Шептицької міської ради, пропозиції щодо розв’язання проблем, виявлених під час проведення моніторингу реалізації середньострокового плану.
- Моніторинг реалізації середньострокового плану проводиться із використанням Єдиної інформаційної системи.
- Результати моніторингу реалізації середньострокового плану рекомендовано враховувати під час розроблення середньострокового плану на наступний період.
Додаток 1
до Порядку розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області
(пункт 3.2 Розділу 3)
ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК
ПІДСЕКТОРІВ ГАЛУЗЕЙ (СЕКТОРІВ) ПУБЛІЧНОГО ІНВЕСТУВАННЯ
|
Сектор |
Підсектор |
|
Громадська безпека |
Протидія злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку |
|
Інтегроване управління державним кордоном |
|
|
Міграція |
|
|
Цивільний захист |
|
|
Закордонні справи |
Закордонні справи |
|
Правова діяльність та судочинство |
Судочинство |
|
Документальна спадщина |
|
|
Виконання покарань і пробація |
|
|
Аграрна |
Безпечність та якість харчових продуктів |
|
Харчова і переробна промисловість |
|
|
Виноградарство та виноробство |
|
|
Водне господарство, меліорація |
|
|
Земельні відносини, землеустрій |
|
|
Рибне господарство, рибальство та рибна промисловість |
|
|
Рослинництво |
|
|
Садівництво |
|
|
Сільський розвиток, розвиток фермерства |
|
|
Тваринництво |
|
|
Хмелярство |
|
|
Довкілля
|
Зона відчуження |
|
Клімат
|
|
|
Надрокористування |
|
|
Охорона вод, розвиток водного господарства, протипаводковий захист, централізоване водопостачання, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів |
|
|
Охорона земель і ґрунтів |
|
|
Охорона лісів, лісового та мисливського господарства
|
|
|
Управління радіоактивними відходами
|
|
|
Управління хімічною продукцією, поводження з пестицидами та агрохімікатами
|
|
|
Збереження природно-заповідного фонду
|
|
|
Охорона атмосферного повітря |
|
|
Економічна діяльність |
Промисловість
|
|
Розвиток малого та середнього підприємництва |
|
|
Резерв |
|
|
Енергетика |
Викопні види палива
|
|
Відновлювальні джерела енергії та альтернативні види палива Електроенергетика
|
|
|
Електроенергетика
|
|
|
Нафтогазова промисловість
|
|
|
Теплова енергетика
|
|
|
Ядерна енергетика |
|
|
Спорт та фізичне виховання |
Спорт та фізичне виховання |
|
Протимінна діяльність |
Протимінна діяльність |
|
Житло |
Відновлення житла |
|
Житлові рішення |
|
|
Енергоефективні рішення для житлових будівель |
|
|
Муніципальна інфраструктура та послуги |
Водопостачання та водовідведення |
|
Містобудування, благоустрій |
|
|
Управління побутовими відходами
|
|
|
Теплопостачання
|
|
|
Розбудова та відновлення інфраструктури субнаціональних органів влади |
|
|
Туристичні послуги
|
|
|
Захисні споруди об'єктів інфраструктури
|
|
|
Відходи руйнувань |
|
|
Транспорт
|
Авіаційний транспорт
|
|
Автомобільний транспорт та дорожнє господарство |
|
|
Залізничний транспорт
|
|
|
Морський та внутрішній водний транспорт
|
|
|
Пошта
|
|
|
Громадський транспорт
|
|
|
Автомобільні пункти пропуску через державний кордон |
|
|
Соціальна сфера |
Права та інтереси, потреби осіб, які виїхали за кордон |
|
Складні життєві обставини
|
|
|
Соціальна підтримка
|
|
|
Соціальне страхування |
|
|
Соціальні послуги |
|
|
Права та інтереси дітей
|
|
|
Реабілітаційні послуги |
|
|
Ветерани |
|
|
Молодь |
|
|
Права та інтереси внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії |
|
|
Публічні фінанси |
Грошово-кредитні відносини
|
|
Мита
|
|
|
Податки |
|
|
Публічні закупівлі |
|
|
Управління боргом
|
|
|
Управління фіскальними ризиками та державними активами |
|
|
Публічні послуги і пов’язана з ними цифровізація |
Електронні комунікації
|
|
Державні адміністративні послуги |
|
|
Цифрові інновації та технології |
|
|
Електронне урядування |
|
|
Культура та інформація |
Культурна спадщина та національна пам’ять
|
|
Медіа та комунікації |
|
|
Мистецтво та спеціалізована мистецька освіта |
|
|
Культурні послуги
|
|
|
Міжнаціональні відносини, мова, свобода совісті |
|
|
Охорона здоров’я |
Громадське здоров'я
|
|
Екстрена медична допомога |
|
|
Лікарські засоби, медичні вироби, засоби реабілітації |
|
|
Паліативна допомога
|
|
|
Первинна медична допомога
|
|
|
Розвиток медичної освіти
|
|
|
Реабілітація |
|
|
Спеціалізована медична допомога |
|
|
Освіта і наука |
Вища та передвища освіта, освіта дорослих, післядипломна освіта
|
|
Дошкільна освіта
|
|
|
Інноваційна діяльність
|
|
|
Науково-технічна діяльність
|
|
|
Позашкільна освіта
|
|
|
Професійна освіта, спеціалізована освіта
|
|
|
Шкільна освіта |
Додаток 2
до Порядку розроблення та моніторингу реалізації с
ередньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області
(пункт 3.3 Розділу 3)
ІНСТРУКТИВНИЙ ЛИСТ
щодо формування пропозицій до середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади
Цей інструктивний лист розроблений на основі Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади, затвердженого наказом Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 28.08.2025 №352 для використання Відділом економіки, під час підготовки інструктивного листа стосовно формування пропозицій до середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади (далі - середньостроковий план) для відповідальних за галузі (сектори) секторальних підрозділів, міської ради, виконавчого органу відповідної міської ради (далі - відповідальні секторальні підрозділи).
Абзацом другим частини третьої статті 752 Бюджетного кодексу України встановлено, що середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади розробляється виконавчим органом міської ради на підставі пропозицій структурних підрозділів такого органу відповідно до цілей і завдань документів стратегічного планування в межах доведеного фінансовим управлінням орієнтовного граничного сукупного обсягу публічних інвестицій на середньостроковий період.
Пропозиція до середньострокового плану складається за формою згідно з додатком 1 до цього листа та має містити:
Поле “Галузь (сектор) для публічного інвестування”, в якому зазначають конкретну назву галузі (сектора), якої стосується Пропозиція до середньострокового плану.
Поле “Підсектор”, в якому зазначають конкретну назву підсектора у межах галузі (сектора), до якої формується Пропозиція до середньострокового плану. Вибір підсектору дозволяє уточнити область, в якій будуть здійснюватися інвестиції, та допомагає зосередитися на специфічних потребах і можливостях, що існують у цій сфері.
Графу “Напрям публічного інвестування” в якій зазначають коротку назву, що відображає суть даного напряму. Напрям публічного інвестування означає конкретну сферу діяльності територіальної громади в рамках певних секторів (галузей), куди спрямовуються публічні фінансові ресурси для підготовки та реалізації проєктів і програм.
Графу “Обґрунтування напряму” в якій зазначають обґрунтування, чому цей напрям є важливим для реалізації. Тут слід обґрунтувати значення напряму для розвитку відповідної галузі (сектору), продемонструвати його вплив на економічний, соціальний чи екологічний прогрес, а також вказати на потреби та проблеми, які він має вирішити.
Графу “Пріоритетність напряму” в якій необхідно визначити пріоритетні (основні) напрями для територіальної громади в розрізі секторів (галузей). Це дозволить зосередити ресурси та зусилля на тих сферах, які мають найбільший потенціал для розвитку та зростання. Визначення пріоритетів допоможе в ефективному плануванні та реалізації публічних інвестиційних проєктів/програм у відповідних секторах.
Графу “Фактичні витрати на реалізацію напряму, грн”, в якій зазначають обсяг вже витрачених коштів, якщо проєкт/програма, що пов’язана з даним напрямом, вже реалізуються.
Графу “План на поточний рік, грн”, в якій зазначають суму коштів, яка потрібна для реалізації обраного напряму в такому році та яка дозволить визначити фінансові ресурси, що планується залучити для виконання запланованих заходів та реалізації проєктів/програм у зазначеному періоді.
Графу “Орієнтовні потреби щодо здійснення публічних інвестицій, прогнозовані фінансові потреби на наступні роки, грн”, в якій зазначають орієнтовні фінансові потреби для реалізації обраного напряму у розрізі кожного року.
Графу “Стратегічний документ”, в якій зазначають назву стратегічного документу, зокрема регіональна стратегія розвитку, стратегія розвитку територіальної громади.
Графу “Посилання на документ”, в якій зазначають URL-адресу з відкритих джерел, де можна знайти стратегічний документ. Це може бути посилання на офіційний веб-сайт, портал чи інший ресурс, де документ доступний для загального ознайомлення.
Графу “Операційний рівень, пов'язане завдання”, в якій зазначають номер завдання зі Стратегії, якщо такий є, а також у відповідному полі слід вписати повну назву завдання зі Стратегії для встановлення чіткого зв'язку між діями між діями відповідального державного органу в рамках обраного напрямку публічних інвестицій та стратегічними цілями, викладеними у Стратегії.
Графу “Цільові показники”, в якій зазначають конкретні цільові показники до кожного напряму публічного інвестування з урахуванням наскрізних стратегічних цілей (енергоефективність, реагування на зміни клімату, гендерну рівність, безбар’єрність) здійснення публічних інвестицій, що дозволять виміряти ефективність та результативність виконання такого напряму, а також відслідковувати прогрес.
Ці показники повинні бути конкретні, вимірювані, досяжні та релевантні.
Для кожного цільового показника заповнюють наступні поля:
“Назва цільового показника” конкретний показник, що характеризує очікуваний результат.
“Базове значення” фактичне значення показника на момент формування напряму.
“Одиниця вимірювання” вкажіть, в яких одиницях вимірюється показник (наприклад, відсотки, одиниці, гривні тощо).
“Джерело показника” зазначте, звідки беруться дані для розрахунку цільового показника (статистика, внутрішні звіти, дослідження або інші достовірні джерела).
“Цільове значення 20___ рік” значення показника на перший рік середньострокового періоду (враховуючи
попереднє значення)».
“Цільове значення 20___ рік” аналогічно, значення показника на другий рік середньострокового періоду.
“Цільове значення 20___ рік” значення показника на третій рік середньострокового періоду.
Крім того, слід зазначити, що значення показників для другого та третього років середньострокового періоду розраховуються за формулою:
цільове значення другого року середньострокового періоду = значення на перший рік середньострокового періоду + N;
цільове значення третього року середньострокового періоду= значення на другий рік середньострокового періоду + N;
у випадках, коли реалізація напряму публічного інвестування запланована на більше ніж три роки середньострокового періоду, необхідно додатково зазначити цільові показники для цих років.
У випадках, коли реалізація напряму публічного інвестування запланована на більше ніж три роки (2026 рік, 2027 рік, 2028 рік), включаючи 2029 та 2030 роки, необхідно додатково зазначити цільові показники для цих років. Це дозволить комплексно оцінити результати та забезпечити належне прогнозування ефективності публічних інвестицій.
Графу "Назва критерію відповідності", в якій зазначають критерії, що встановлюють параметри входження для проектів та програм до обраного напряму. Ці критерії повинні містити вимоги, відповідно до яких майбутні подані проекти та програми можуть бути віднесені до цього напрямку публічного інвестування.
Графу "Варіанти відповіді до критеріїв (так/ні)", в якій зазначають
"Рівні застосування: ПІП" та "Рівні застосування: Програма" необхідно вказати, чи стосуються наведені питання конкретних проектів/програм (так/ні).
В блоці "Секторально-специфічні питання та контрольні питання", необхідно заповнити наступні поля:
“Секторальне питання” необхідно сформувати питання, відповіді на які надаватимуться відповідальними структурними підрозділами за проведення галузевої (секторальної) експертної оцінки та/або експертної оцінки на місцевому рівні, такі питання допоможуть оцінювачу повно та об'єктивно оцінити майбутній проект/програму на галузевій (секторальній) експертній оцінці та/або експертній оцінці проектів/програм, які претендуватимуть на потрапляння до обраного напряму.
"Рівні застосування: ПІП" та "Рівні застосування: Програма" необхідно вказати, чи стосуються наведені питання конкретних проектів/програм (так/ні).
“Контрольне питання 1" сформулюйте контрольне питання, яке допоможе зрозуміти сутність проєкту та його відповідність критеріям, які будуть ставитись ініціатору проекту/програми та допоможуть відповідальному структурному підрозділу за проведення галузевої (секторальної) експертної оцінки та/або експертної оцінки сформулювати повну, точну відповідь на секторальне питання, оскільки при виборі напряму публічного інвестування, з яким пов’язаний відповідний проєкт/програма, ініціатор повинен надати додаткову інформацію та/або відповіді на сформовані відповідальним структурним підрозділом за проведення галузевої (секторальної) експертної оцінки та/або експертної оцінки на місцевому рівні питання.
"Варіанти відповідей до контрольного питання 1" надайте можливі варіанти відповідей, що розкривають сутність контрольного запитання і будуть корисними для оцінювача.
"Контрольне питання 2" сформулюйте ще одне контрольне запитання, яке доповнює перше та сприятиме більш повному аналізу.
"Варіанти відповідей до контрольного питання 2" надайте можливі варіанти відповідей на друге контрольне питання, що дозволяють скласти цілісну картину проєкту.
Графу "Обґрунтування розрахунків орієнтовних фінансових потреб", у якій необхідно обґрунтувати та пояснити орієнтовні фінансові потреби для реалізації публічних інвестицій в розрізі кожного напряму на відповідний період. Ці потреби повинні бути представлені з поділом за роками та з урахуванням цільових показників для кожного року
Пропозиція
до середньострокового плану територіальної громади
_______________________________________________________________________________________________________
(структурний підрозділ)
Галузь (сектор) для публічного інвестування____________________________________________________________________
Підсектор*_____________________________________________________________________
|
Напрям публічного інвестування |
Обґрунтування напряму |
Пріоритетність напряму |
Фактичні витрати на реалізацію напряму, (за наявності) |
План на поточний рік (2025) грн |
Орієнтовні потреби щодо здійснення публічних інвестицій, прогнозовані фінансові потреби на наступні роки, грн |
||
|
|
|
|
грн |
|
|
||
|
|
|
|
|
|
2026 |
2027 |
2028 |
|
Напрям 1 (назва) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Напрям 2 (назва) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Стратегічний документ |
Посилання на документ |
Операційний рівень, пов'язане завдання |
||||
|
|
|
Номер завдання |
Назва завдання |
|||
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
Цільові показники (уточнюють кінцевий результат, який хочемо отримати за результатом напряму) |
||||||
|
Назва цільового показника |
Базове значення |
Одиниця вимірювання |
Джерело показника |
Цільове значення 2026 рік |
Цільове значення 2027 рік |
Цільове значення 2028 рік |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Критерії відповідності, які задають параметри входження для проектів та програм до напряму |
||||||
|
Критерій відповідності |
Варіанти відповіді до критеріїв |
Рівні застосування: |
Рівні застосування: Програма |
|||
|
|
(так/ні) |
ПІП |
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|||
|
Секторально-специфічні та контрольні питання |
||||||
|
Секторальне питання |
Рівні застосування: ПІП |
Рівні застосування: Програма |
Контрольне питання 1 |
Варіанти відповідей до контрольного питання 1 |
Контрольне питання 2 |
Варіанти відповідей до контрольного питання 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Обґрунтування розрахунків орієнтовних фінансових потреб |
||||||
|
|
||||||
Примітка.* Під час формування Пропозиції до середньострокового плану територіальної громади таблиця заповнюються відповідно до кількості підсекторів у кожній галузі (секторі) для публічного інвестування. У разі наявності двох і більше підсекторів необхідно заповнити таблицю для кожного підсектора окремо
Додаток 3
до Порядку розроблення та моніторингу реалізації середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Шептицької міської територіальної громади Шептицького району Львівської області
(пункт 4.3 Розділу 4)
МОНІТОРИНГОВИЙ ЗВІТ
________________________________________________________________________________
(найменування структурного підрозділу міської ради/ виконавчого органу міської ради, відповідального за галузь (сектор) для публічного інвестування)
Період звітування з__________до__________
Галузь(сектор) для публічного інвестування
Найменування стратегічного документа___________________
Пріоритетний напрям публічного інвестування
Підсектор галузі(сектору)для публічного інвестування
|
Обсяг залучених публічних коштів (тис.грн.) |
Статус за напрямком |
||||||||
|
Планове значення станом на ____ півріччя |
Фактичне значення станом на ____ півріччя |
Причина відхилення |
|
||||||
|
|
|
|
|
||||||
|
Найменування цільового показника 1 |
|||||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
|
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|||
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|||
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
|||
|
Найменування цільового показника 2 |
|||||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
|
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|||
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|||
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
|||
|
Найменування цільового показника 3 |
|||||||||
|
Базове значення |
Джерело показника |
|
Значення на період 2 |
Значення на період 3 |
Значення на період 4 |
Значення на період n |
|||
|
|
|
Планове значення |
|
|
|
|
|||
|
|
|
Фактичне значення |
|
|
|
|
|||
|
Виявлені проблеми та ризики, що впливають на виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади |
|
||||||||
|
Рекомендації щодо покращення виконання середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади (у розрізі напряму) |
|
||||||||
Висновки
- Оцінка прогресу виконання напряму публічного інвестування
- Оцінка ефективності використання публічних інвестицій
________________________________________
|
(найменування посади керівника структурного підрозділу) |
|
(підпис) |
|
(власне ім’я, прізвище) |
| Галузь | Економіка та інвестиції |
| Приєднані файли: |
| Рішення економ. план публ. інвест.20.01.2026.rar |